BIG NEWS!

2. března 2014 v 11:32 | Lobelie |  Blog and me
Whoa! To už je let. Předpokládám, že po čtyřech letech už mě tu nikdo nečekal, takže vám nebudu až tak vyčítat, když na mě zapomenete *smutná slzička*. Nečekala jsem se tady vlastně ani já sama. Ale pak mě jednoho krásného slunečného dne náhle přepadla chuť zase něco zrecenzovat, pořádně podrbat, vložit do toho kus sebe etc. etc. etc., vime, a BUM! Vzpomněla jsem si na svůj ušasný blog, který (byť s pauzou kvůli záškodnici) vedu už od roku 2007... a nějak se mi zastesklo. Takže ano, jsem zpět! (Teda snad, to říkám vždycky a pak se na to vykašlu, hh.) A budu recenzovat a drbat a shazovat a budu hrozně zlá a kritická... dobře, tak spíš ne ^.^
A mimochodem, WORSHIP ME! WORSHIP ME! Po čtyřech letech jsem si na první pokus vzpomněla na heslo! Což je s podivem, když vezmeme v úvahu poměr mezi jeho délkou a děravostí mojí paměti. Zvláštní. Asi mi to bylo souzeno ^.^
Inu, netvrdím, že se trošku nečervenám, když si čtu některé svoje staré články, ale... ono to ke mně asi patří. Patřilo. A čtyři roky jsou chtě nechtě v těchto jalových telecích letech dlouhá doba, během níž se toho na mé straně barikády stalo víc než dost, ať už v tom dobrém, nebo v tom horším slova smyslu.
Mimo tohohle mám ještě další dva blogy, na něž zhruba stejně kašlu. Jeden měl být původně o muzice, ale nakonec se z něj stal můj fňukací deníček, což nebylo úplně ono. Ten druhý obsahuje moje povídky a autorskou tvorbu - nutno ovšem říct, že je tam od založení těch článků asi tak pět a čtou ho asi tři lidi. (A všechny osobně znám. Hah.) Můj problém je totiž to, že mi hrozně trvá něco napsat/dopsat a ani poté si zpravidla nejsem jistá, že je to něco, co je dostatečně dobré a měl by to číst někdo další.
No, každopádně je tenhle blog asi to nejauntentičtější, co se dá najít. Jsem to já v průběhu dlouhých sedmi let (bože, připadám si stará), jsou to věci, které pro mě byly důležité, některé se během té doby měnily, některé zůstaly.
Ale pořád jsem to já. Desetiletá slečna, co si tenkrát v prosinci 2007 založila blog, holčička, která milovala kočky a kreslené seriály.
A víte, ono mi to asi svým způsobem zůstalo.

Tak, teď už můžete začít předstírat, jak jste srdečně rádi, že jsem zpět. A doufám, že jsem třeba aspoň během doby mého snažení třeba někdo zabloudí...

Jo a přemýšlím o změně designu, ale vzhledem k mému ob-čtrnáctidennímu stěhování z jednoho počítače na druhý vážně nevím, jestli na to budu mít čas a nervy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama